Proaktif Psikoloji ile ilgili aklınıza takılan sorulara “Sıkça Sorulan Sorular” başlığı altında yanıt vermeye çalıştık. Sorunuza yanıt bulamadıysanız bizimle iletişim kurabilirsiniz…

Proaktif Psikolojik Danışmanlık Merkezinde hangi hizmetleri veriyorsunuz ?

Merkezimizde çocuklara, ergenlere, yetişkinlere ve ailelere yönelik değerlendirme (psikolojik testler ile), psikoterapi ve danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Proaktif Psikolojik Danışmanlık Merkezinde kimler çalışıyor?

Merkezimizde uzman psikolog, psikolog ve psikolojik danışmanlar çalışmaktadır. Ayrıca merkezimizde yardımcı personellerimizde bulunmaktadır.

Proaktif Psikolojik Danışmanlık Merkezinde İlaç yazıyor musunuz?

Psikolojik problemlerde ilaç tedavisini sadece Psikiyatristler uygulayabilir. Merkezimizde ilaç tedavisi uygulanmamaktadır.

Psikoterapi seansları ne kadar sürmektedir?

Seans süresi 60 dakikadır.

Psikoterapi ve danışmanlık için bir defa gelsem yeterli olur mu? Eğer birden fazla kez gelirsem ne sıklıkla ve toplamda kaç kere gelmem gerekir?

Probleminizin niteliğine göre psikoterapi süreci değişmektedir. İlk görüşme yapılmadan önce psikoterapi sürecinin ne kadar süreciğine ilişkin bir tahmin yapmak mümkün değildir. Görüşme sıklıkları da durumun niteliğine ve aciliyetine göre değişmektedir.

Sizden nasıl yardım alabilirim?

Randevu sistemi ile çalışıyoruz. Bize gelmeden önce telefonla veya online randevu al bölümünü kullanarak randevu almalısınız.

Kurtuluş Mah. 64021 Sok. Dr. Salim Serçe Apt. Kat:1 No:1 Seyhan-Adana

Telefonla İletişim İçin

Telefonla İletişim İçin

+90 530 136 28 88

E-Posta İle iletişim

E-Posta İle iletişim

iletisim@proaktifpsikoloji.com